Skip to content

Veškeré obchodní podmínky se řídí platným právním řádem ČR (Občanským zákoníkem). Nejsme příznivci několikastránkových obchodních podmínek, které zákazník zpravidla nečte. Našim cílem je nikoli obchodními podmínkami svázaný vztah prodávající-kupující, ale vztah založený na důvěře, slušnosti a schopnosti se domluvit. Bohužel vyšší moc požaduje detailnější obchodní podmínky, které podrobně zmiňují i mnohé aspekty dané Občanským zákoníkem. Proto odkaz na naše obchodní podmínky naleznete níže pod některými specifickými parametry našeho systému prodeje:

EXPEDICE – TERMÍNY – DORUČOVÁNÍ

Zpravidla expedujeme v úterky a čtvrtky, v sezóně (březen-červenec) i častěji. Využíváme 24-hodinovou přepravní službu (aktuálně zpravidla DPD), s tím, že dodání do 24 hodin (středy a pátky) není garantováno (cca 98 % zásilek je však druhý den doručováno). Garantované služby jsou výrazně dražší a i tam se z garance vyčleňuje řada vyjímek. Přepravní služba požaduje telefonický kontakt na příjemce, aby mohla adresáta v případě potřeby kontaktovat. Využívá jej pro SMS avizaci dodávky.

NÁKLADY NA DODÁNÍ PRODUKTU

Za přepravu každého balíku je před dokončením objednávky připočtena cena 100,- Kč (vč. DPH), což je v podstatě částka, kterou nám účtuje přepravce.

DPH

Jsme plátci DPH a veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH 21 %.
Pouze knihy: Včela a úl, Včelařství I. a II. v sekci Publikace jsou vč. DPH v sazbě 10 % a krmivo (UltraBee) je v sazbě 15 %.
Zahraničním plátcům DPH účtováno není (plátce musí uvést platné DIČ).

Plné znění obchodních podmínek

Obchodní podmínky

Back To Top