Skip to content

Jsme na českém trhu dnes již zavedenými dodavateli některého včelařského vybavení. Nemáme žádnou kamennou prodejnu a ani žádný personál, který by se Vám při náhodné, neplánované návštěvě mohl plně věnovat. Tím jsme docílili nízkých režijních nákladů.

Většina našeho sortimentu je distibuovaná zásilkovou přepravní službou, takže se nemusíte starat o dopravu a vše můžete objednat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Nejsme přímo výrobci žádného z nabízených produktů. Výrobou se zabývají námi důkladně prověřené specializované firmy, které mají zkušenosti se zpracováním dřeva a jeho finálním opracováním. Výroba je realizována ve velkých sériích na velmi úzce specializovaných strojích, kde je zajištěna vysoká produktivita práce, čímž je docílena velmi příznivá cena.

Doprava nástavků Langstroth 2/3 a sad s dny a víky je realizovaná přímo od výrobce, takže odpadá náklad na přepravu od výrobce do našeho skladu.

Naše nabídka se specializuje na světově nejrozšířenější nástavkové úly – úly s půdorysem Langstroth. Ve střední Evropě stále přetrvává značná roztříštěnost rámkových měr. Nástavkové úly Langstroth se poslední dobou jeví jeví jako nejperspektivnější, protože je u světových výrobců možné nakoupit nejrůznější příslušenství, které funguje jako jednotící prvek nejen u nás, ale i v okolních státech.

Back To Top